MAGGENTA

Kişiye özel duvar kağıtları ve baskı sistemleri.

Maggenta Duvar Kağıtları, latex ve UV dijital baskı teknolojileri kullanılarak basılır. Kişiye özel tasarıma ve ebatlara göre üretilir. Yurtiçi ve yurtdışı bayi ağı ile kullanıcılarına ulaşır. Duvar kağıdının yanısıra sert ve yumuşak zeminlere de baskı yapılır.

maggenta3d

PERSPEKTİF 3D SERİSİ / 3D0015

 

detaylı bilgi için; www.maggenta.com

maggenta-logo-2

BASKI TEKNOLOJİSİ

Maggenta, Hewlett Packard Lateks ve FUJIFILM UV baskı teknolojisi ile üretilir. Hava şartlarına ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Yüksek kaliteli (high resolution pass) baskıdır. Energy Star sertifikalıdır. Minimum enerji kullanır, insan ve doğayla barışıktır.

 

KAĞIT ÖZELLİKLERİ

Maggenta duvar kağıtları, özel olarak üretilen “özgün” üründür. İnsan sağlığına zararsızdır. %100 geri dönüşümlüdür. Alev alma dayanıklılığına sahiptir. (B-s1,d0) Silinebilir. Nonwoven özelliklidir. Uluslararası Orman Yönetim Konseyi (FSC) tarafından onaylıdır. IS0 9001:2008 ve IS0 14001:2004 belgelidir.

 

MÜREKKEP TEKNOLOJİSİ

İnsan sağlığına duyarlılığı ile GREENGUARD GOLD sertifikalıdır. Ekolojik çevreye duyarlılığı ile Global UL ECOLOGO Sertifikalıdır. Japon Çevre Örgütü’nce onaylı Eco Mark sertifikalıdır. Hava kirletici madde içermez ve kokusuz baskılar üretir. Özel havalandırma ve tehlike uyarı etiketi gerektirmez. Su (H2O) bazlıdır. Yanmaz, tutuşmaz ve nikelsizdir.

 

ÜRÜN YÖNETİMİ

Tasarım ve üretim aşamalarının tamamı Bytrion Design tarafından yürütülür.

 

ÇÖZÜM ORTAKLARI

maggenta-logolar

maggenta1
fuji